TOP

QUNABU MULTIMEDIA

Zaopiekujemy się Twoim projektem!

W pracy przyświeca nam profesjonalizm, transparentność i pasja.

Angażujemy się w powierzony nam projekt. Mamy czynny udział w sukcesie naszych klientów i pracujemy z ich wizerunkiem. 

Działamy sprawnie, współpracujemy z wieloma branżami. Nasz zespół jest pełen profesjonalistów – i jednocześnie pasjonatów – od fotografii, filmu, muzyki, sztuk audiowizualnych i multimediów. 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy pasjonatami, profesjonalistami, obywatelami Trójmiasta. Skuteczni i sprawni w realizacji projektów, zaangażowani i doświadczeni. 

Firma formalnie w obecnym kształcie i pod szyldem Qunabu Multimedia istnieje 4 lata. A rzeczywiście to działamy już ponad dekadę. 

Nasz zespół tworzą świetni specjaliści. Współpracujemy cyklicznie z fachowcami swoich dziedzin. Są to: reżyser po szkole filmowej, czołowy polski operator statków bezzałogowych, montażystki, koloryści, artyści motion picture, graficy, fotografowie z ogólnopolskimi nagrodami, operatorzy kamer z dużym doświadczeniem dokumentalnym oraz fabularnym, profesjonalni aktorzy, muzycy, kompozytorzy, ilustratorzy, animatorzy, wizażyści i make-upistki.

Nad powodzeniem każdego projektu czuwa producent. Dzięki niemu działamy zgodnie z planem, na czas i z satysfakcjonującym finałem realizacji.

Gdzie działamy?

Pracujemy głównie lokalnie, ponieważ zaufało nam wiele trójmiejskich instytucji.

Współpracujemy tu z placówkami kultury, edukacji, urzędami, muzeami, festiwalami i rozmaitymi wydarzeniami. Zaufanie wobec naszego fachu i umiejętności wraz z obfitością kalendarza imprez oraz inwestycji miejskich czy regionalnych zapewniają nam działanie. 

Pracujemy w całej Polsce. A poza zleceniami w wolnym czasie wyruszamy w kraj i dalej w świat, zabieramy nasze kamery, aparaty. Zajrzyj na łamy naszego bloga, dzielimy się tam udokumentowanymi przygodami.

Dlaczego warto nam zaufać?

Transparentność i terminowość

Spisujemy umowy, omawiamy konkrety projektu, pokazujemy szczegółowe kosztorysy. Podczas rozmów niwelujemy prawdopodobieństwa wpadek na planie, rozwiewamy wątpliwości. Łączymy zaangażowanie z doświadczeniem, więc przewidujemy niechciane niespodzianki. Doskonale wiemy, co nieprzewidzianego może się wydarzyć i wiemy też, jak temu zapobiec.

Jesteśmy sprawni i skuteczni w realizacji projektu, a dzięki temu i korzystni cenowo. Przy opisie naszych produktów, wskazujemy najniższy pułap cen. 

Dbamy o klienta, podobnie jak o podwykonawców i perfekcyjną realizację projektu.

Konsekwencja, sprawność i rozwój

Ciągle uczymy się nowych rzeczy, równamy w biegu do technologicznych nowinek i nowych gałęzi branży. Jesteśmy elastyczni i biegli w multimedialnych rozwiązaniach. Kreatywność i konsekwencja dobrej realizacji projektu są jednak istotniejsze niż innowacyjność. Pracujemy w multimediach od dekady, stawiamy na konkret, przetestowane rozwiązania i rzetelność – to się sprawdza i nie zawodzi. 

Lubimy sprawną komunikację we współpracy, dobieramy produkt do oczekiwań klienta, podpowiadamy, jakie narzędzia będą najlepszym medium do przekazania treści projektu. Zakres naszych usług to multimedialny supermarket, z ułożonymi przykładnie produktami na półkach. Nie każdy się lubi tędy przechadzać, więc prowadzimy przez zawiłości branży, pomagamy się nie zgubić. 

Doświadczenie, zaufanie, sukcesy klientów

Współpracujemy z wieloma klientami regularnie – przy dokumentacjach, podczas cyklicznie odbywających się festiwali, przy nowym repertuarze teatru lub kolejnej wystawie w muzeum.
Działamy na rynku od wielu lat, mamy świetnych profesjonalistów w drużynie, działamy jak skoordynowany mechanizm.

Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań technologicznych, jak i praktyk współpracy, dzięki temu nasze produkty funkcjonują na rynku od dekady i ciągle są wizytówkami firmy. 

Tworzymy projekty, które są często bardzo istotnym narzędziem dla firmy – pracują na ich wizerunek, kreują portret działań, z którymi potencjalni odbiorcy i klienci mogą się identyfikować. Szanujemy klienta i jego spojrzenie na świat. Sami też szóstym zmysłem umiemy wyczuć, jakich narzędzi użyć, by ten punkt widzenia oddać w wiarygodny i atrakcyjny sposób. 

Kto nam już zaufał?

Współpracujemy 

      1. z sektorem publicznym:

      2. z sektorem prywatnym 

      3. z organizacjami NGO

      4. a nawet z prywatnymi osobami, które chcą udokumentować swoją przydomową inwestycję.